Львівський онкоцентр переміг у конкурсі грантів від AVON та БФ “Здоров’я жінки і планування сім’ї”

Головна / Новини / Львівський онкоцентр переміг у конкурсі грантів від AVON та БФ “Здоров’я жінки і планування сім’ї”

12 квітня 2017 р. Львівський онкоцентр отримав сертифікат на 125000 гривень від компанії Avon за підтримки Благодійного Фонду «Здоров’я жінки і планування сім’ї». Наданий грант використовуватиметься  для проведення програм ранньої діагностики раку молочної залози з використанням мамографії, зокрема для закупівлі мамографічної плівки та одноразового інструментарію для біопсій.
alt
Переможців національного конкурсу визначила експертна рада, до складу якої увійшли онкологи, фахівці променевої діагностики, організатори з охорони здоров’я, а також громадські активісти, які перенесли захворювання на рак молочної залози.
«Питання ранньої діагностики раку молочної залози привертає все більше уваги з боку професіоналів та громадськості. Досвід багатьох країн Європейського Союзу свідчить, що рання діагностика дозволяє знизити смертність жінок від раку молочної залози до 30%», – зазначає Галина Майструк, Голова правління Благодійного Фонду «Здоров’я жінки та планування сім’ї». «Тому ми раді, що в конкурсі міні-грантів від AVON вирішили взяти участь державні онкологічні центри та диспансери з різних областей України, адже саме вони є осередками ранньої діагностики захворювання. Ми вітаємо переможців і впевнені, що завдяки отриманій фінансовій допомозі, медичні заклади зможуть надати пацієнтам високоякісні послуги й надалі сприятимуть поширенню культури ранньої діагностики серед наших жінок».