Львівські онкологи взяли участь в V Міжнародному симпозіумі по грудній залозі в Дюсельдорфі

Головна / Новини / Львівські онкологи взяли участь в V Міжнародному симпозіумі по грудній залозі в Дюсельдорфі
alt
28-29 квітня 2017 р. у Дюсельдорфі, Німеччина, відбувся V Міжнародний симпозіум з питань лікування захворювань грудної залози. В заході приймали участь провідні вчені та фахівці зі світовим ім’ям. Львівський онкоцентр представляли (на фото): хірург відділення
реконструктивної хірургії Тарас Одноріг, заступник головного лікаря Орест Тріль, мамолог Орест Галай, онколог Червоноградської міської лікарні Сергій Шмир та радіолог Андрій Хавунка.
Доповідачі не лише ділились своїм досвідом, інколи негативним, але й пропонували на розгляд колег нові методи пластики грудної залози, покази до органозберігаючих операцій, реабілітацію пацієнток після хірургічного лікування.
Завдяки підтримці Департаменту охорони здоров’я ЛОДА в рамках субпроекту Світового банку “Онкопревенція та впровадження ефективних протипухлинних технологій у Львівській області” наші лікарі є тренді сучасної онкології та хірургії грудної залози. Участь в даному симпозіумі була вкрай важливою не лише для лікарів, але й для пацієнток з захворюваннями грудної залози.