У Львові відбулась конференція до 100-річчя проф. А.І. Гнатишака

Головна / Новини / У Львові відбулась конференція до 100-річчя проф. А.І. Гнатишака


alt

21 квітня 2017 року у Львові відбулась науково-практична конференція онкологів, присвячена 100-річчю від дня народження професора, засновника Львівської онкологічної школи Анатолія Івановича Гнатишака. На конференцію прибули делегати з онкологічних центрів і диспансерів України, кафедр онкології та радіології медичних академій та університетів.
Привітали учасників директор Департаменту охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації Ірина Микичак, депутат Львівської обласної ради, голова комісії з питань охорони здоров’я Михайло Гичка.
Професор Білинський Борис Тарасович презентував свою книгу спогадів і роздумів про науковий і життєвий спадок Анатолія Івановича. З цікавими доповідями виступили проф. Думанський Ю.В., ректор Донецького національного медичного університету, доц. Держко І.З., проф. Ковальов О.О.,  проф. Фецич Т.Г. та інші. Розглянуто проблеми раку як захворювання, сучасні методи хірургічного лікування, тактики хіміотерапії пухлин та радіологічні аспекти у лікуванні злоякісних захворювань.
Конференція пройша у теплій, дружній атмосфері. Учасники мали можливість обговорити проблемні питання онкологічної служби.
В рамках конференції відбулось чергове засідання правління Національної Асоціації Онкологів України.