Відкриваємо новий навчальний курс для лікарів Діагностика та лікування пухлин голови та шиї

Головна / Лікарям / Відкриваємо новий навчальний курс для лікарів Діагностика та лікування пухлин голови та шиї
Відкриваємо новий навчальний курс для лікарів Діагностика та лікування пухлин голови та шиї
Шановні колеги! 👨‍⚕️👩‍⚕️
📣 Маємо за честь повідомити про відкриття першого в Україні навчального курсу “Діагностика та лікування пухлин голови та шиї“. Це двотижневий цикл тематичного удосконалення, створений лікарями-практиками та науковими співробітниками кафедри онкології @ЛНМУ , відповідно до сучасних міжнародних вимог щодо діагностики та лікування хворих з доброякісними та злоякісними пухлинами голови та шиї. За успішне проходження навчання кожен слухач отримає 50 балів БПР.
🎯 Нашою головною метою та нашою мотивацією при підготовці курсу є зниження рівня занедбаності онкології голови та шиї, і як наслідок, вчасний початок лікування, висока якість та тривалість життя пацієнтів.
✅ Курс рекомендуємо для сімейних лікарів, стоматологів, отоларингологів, хірургів, дерматологів, ендокринологів.
📊📈 Трохи статистики. За даними національного канцер-реєстру занедбаними (ІІІ-ІV стадії) є 59% пухлин порожнини рота, 61% пухлин гортані, 75% пухлин глотки. Це означає, що від моменту встановлення діагнозу помирають до року 39% пацієнтів з раком порожнини рота, гортані − 25% пацієнтів, глотки – 40% пацієнтів.
Кількість хворих з пухлинами голови та шиї збільшується від року до року. Але клопіт в тому, що збільшується і занедбаність пухлин щитоподібної залози, губ, слизової порожнини рота, язика, глотки, мигдаликів, гортані, приносових пазух, слинних залоз, шкіри голови та шиї
Значна роль при виявленні патології цих органів є у лікаря первинного контакту, найчастіше, це стоматолог, ЛОР, дерматолог, сімейний лікар. Особливості діагностики та лікування пухлин голови та шиї вимагають відповідної кваліфікаційної підготовки, яку ви зможете отримати під час навчання на нашому курсі.
💡 Навчання буде проводитися у відділенні пухлин голови та шиї Львівського онкологічного регіонального лікувально-діагностичного центру. Керівником та автором курсу є завідувач відділення д.м.н., проф. Олег Галай,
1️⃣ Перший цикл тематичного удосконаленння заплановано від 14 до 29 квітня 2022 року. Путівки можна отримати при безпосередньому зверненні до деканату ФПДО Львівського медичного університету або у департаменті охорони здоров´я ЛОДА.
📞 Додаткова інформація за телефоном 067-960-62-28.