Проктологічне відділення

Головна / Відділення / Проктологічне відділення
Проктологічне відділення

Завідувач відділення:
Москва Андрій Володимирович

Лікарі:
Бойко Роман Любомирович
Пижевський Василь Володимирович
Шиян Роман Дмитрович
Матусяк Богдан Миронович

телефони:
завідувач                   295 40 86
ординаторська
чергова медсестра     295 40 87

Відділення розраховане на 30 пацієнтів.
Проктологічне відділення на 30 ліжок було створено у 2003 році на базі новозбудованого хірургічно – діагностичного корпусу ЛДОРЛДЦ.
Займається діагностикою та лікуванням поліпів та пухлин товстої та прямої кишки, поширеними раками гінекологічної сфери з явищами кишкової непрохідності.
Лікарський персонал складається з 5- ти хірургів онкологів, два з яких  мають вищу категорію з онкохірургії, три – другу.
Кожна палата обладнана системою виклику медперсоналу з голосовим та звуковим двохстороннім оповіщенням; душовою кабіною та туалетом, забезпечена холодною та гарячою водою круглодобово. Післяопераційна палата обладнана автоматизованими функціональними ліжками, системою подачі кисню.

Апаратно-інструментальна та діагностична база складаються з ригідних ректо та сигмоскопів, інструментарію для забору біопсійного матеріалу з наступним проведенням патоморфологічного дослідження в.т.ч. імуногістохімічного; можливості проведення фіброколоноскопії, УЗД, Rtg обстежень, КТ, ЕКГ, ЕхоКГ, лабораторного дослідження сечі, крові, та рідин організму в.т.ч. виявлення онкомаркерів, – на базі діагностичної служби; апарат радіочастотної абляції RITA, кріодеструктор, барокамера на базі ЛДОРЛДЦ.

Об’єм роботи:

1.типові операції при пухлинних та передпухлинних захворювання ободової та прямої кишки.
2.розширені та комбіновані операції при первинно місцево розповсюдженому, локально рецидивуючому, метастатичному колоректальному раку.
3.симптоматичні та паліативні операції при місцево неоперабельному колоректальному раку – для створення можливості проведення в подальшому хіміо-променевого лікування.
4.реконструктивні операції  з відновлення пасажу по ободовій і прямій кишці.

Щорічно на базі відділення лікується 440 хворих (78% хворих на рак), яким проводиться 340 операцій.
Хірургічна активність – 73%, смертність – 0,9%, післяопераційна летальність – 1,2%. Обстеження і лікування хворих проводиться згідно наказу №554 від 17.09.2007р. Спеціальне та комбіноване лікування забезпечується за рахунок співпраці з хіміотерапевтичним та променевим відділеннями що знаходяться на базі ЛДОРЛДЦ.