Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Головна / Закупівлі / Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі
1. Назва предмета закупівлі ДК 021:2015 – 33150000-6 — Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії, код НК 024:2019 – 35159 Система лінійного прискорювача  (Лінійний прискорювач з інтегрованим багатопелюстковим коліматором та системою візуалізації в мегавольтажному пучку),  /ідентифікатор закупівлі – UA-2021-10-12-002915-b /.
2. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі З метою забезпечення надання медичної допомоги онкохворим пацієнтам, котрим призначається лікування у вигляді променевої терапії, та у зв’язку із збільшенням кількості звернень з приводу обстеження і лікування злоякісних пухлин, на виконання умов договорів про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій, що укладаються з НСЗУ щорічно, відповідно до пропозицій Комісії з розробки технічного завдання та визначення технічних та якісних характеристик лінійного прискорювача, створеної наказом генерального директора КНП ЛОР «ЛОРЛДЦ» від 04.10.2021р. №207/1, існує потреба у 2021-2022 році здійснити закупівлю лінійного прискорювача з інтегрованим багатопелюстковим коліматором та системою візуалізації в мегавольтажному пучку з наступними технічними параметрами: Енергія фотонного пучка -не більше 6 МВ, Максимальна потужність дози в ізоцентрі (МО – моніторна одиниця, відповідає 1 сГр в стандартних умовах) – не менше 600 МО/хв; Максимальна швидкість обертання гентрі – не менше 1 об./хв; Максимальне навантаження на терапевтичний стіл при проведенні процедури променевої терапії -не менше 200 кг.
3. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення Очікувану вартість закупівлі розраховано методом порівняння ринкових цін, а також шляхом проведення аналізу закупівель минулих періодів, відповідно   до Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженої наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України  від 18.02.2020 № 275.

Згідно з інформацією, розміщеною в мережі Інтернет
та в електронній системі закупівель «ProZorro», орієнтовна вартість одного лінійного прискорювача із зазначеними вище характеристиками складає в середньому 60 млн. грн.

Розмір бюджетного призначення на зазначену закупівлю складає – 12 млн. грн.